webová řešení webová řešení

Internetové aplikace na míru

Webové aplikace jsou často podceňovány a vytvářejí je lidé s nedostatečnou kvalifikací. To vede k jejich nízké efektivitě, nespolehlivosti a složité správě. Výsledkem je především výrazné zvýšení nákladů na jejich vytvoření a údržbu. U nás je tomu ale jinak. Náš tým programátorů si poradí s různými aplikacemi při použití moderních a výkonných vývojových nástrojů.

Co Vám nabízíme?

Webová aplikace bývá často doprovázena WWW prezentací, ale rádi ji pro Vás vyvineme i samostatně, třeba jako doplněk k již existujícímu webu. Stačí nás kontaktovat.

Zde Vám představíme již některá hotová řešení, ze kterých pak aplikace pro Vás může vycházet.

Content Management System - aCMS

imgRedakční (publikační) systém aCMS je internetová aplikace běžící na hostingovém serveru, díky které můžete snadno publikovat informace na Vašich stránkách, nebo upravovat ty stávající. To vše jednoduše a rychle, ale především bez nutnosti jakékoliv odborné znalosti!
Díky této uživatelsky jednoduché aplikaci můžete pohodlně editovat obsah Vašich stránek bez znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Díky tomu ušetříte na poplatcích za správu a aktualizaci stránek!

aCMS, jako profesionální web content management systém, je určený pro realizaci a snadnou správu dynamických www prezentací, firemních portálů, intranetů, extranetů a vývoj libovolných obsahově orientovaných aplikací. Na rozdíl od jednoduchých redakčních systémů podporuje aCMS celý životní cyklus webového obsahu – od jeho tvorby až po jeho distribuci a archivaci.

Další informace o aCMS najdete tady.

systém pro e-commerce - B2C a B2B eShop

E-shop umožňuje podnikům nabízet a prodávat zboží či služby prostřednictvím webu zákazníkům z řad občanů i organizací (tzn. B2C i B2B). Řešení zahrnuje výběr a objednávku zboží či služeb, internetovou platbu a sledování stavu objednávky. K základním charakteristikám e-shopu patří efektivní provoz, jednoduchá správa a dostupnost informací, centrální dostupnost aktuálních údajů, reporting a související podklady pro rozhodování vedení společnosti, které je možné doplnit o další užitečné nástroje.

Jádrem budovaných eShopů je námi vyvíjená a aktualizovaná aplikace Shop System běžící na serveru. Může na ní být vybudován jakýkoliv elektronický internetový obchod či e-shop, ať už se jedná o B2C nebo B2B řešení. EShop pak lze jednoduše propojit na jakékoliv jiné Vámi používané programy účetnictví, ERP systémy, informační systémy či skladový software a pod. Více o e-shopu se dozvíte zde.

CRM software do callcenter

Náš aCall je vysoce výkonná serverová aplikace usnadňující operátorovi zaznamenat průběh a vedení rozhovoru s klientem v reálném čase. Pomocí systému můžete plánovat callback, schůzky s obchodníky, řešit objednávky s návazností na ERP, generovat reporty a statistiky.

Je vhodná jak pro aktivní (outbound), tak pro pasivní (inbound) callcentra. Díky vysoké optimalizaci dokáže pracovat s rozsáhlými databázemi klientů (až miliony záznamů) v reálném čase. Nabízí nezbytnou podporu operátorovi pro úspěšné vedení rozhovoru a umožňuje mu pružně reagovat na klientovy požadavky.
Díky client-server architektuře je aplikace aCall vhodná jak pro centralizovaná callcentra až se stovkami operátorů, tak pro decentralizovaná callcentra s operátory pracujícími doma.

Více o CRM pro callcentra nejdete zde.

aPeople pro personální agentury

img Pracujeme na vývoji specializovaného informačního systému aPeople pro personální agentury. Tento systém bude propojen také s extranetem pro klienty a portálem s nabídkami pracovních pozic a profily a životopisy uchazečů.

Další informace o HR informačním systému aPeople najdete zde.

Aplikace podle Vašeho přání

Zabýváme se také zakázkovým vývojem software. Vytvoříme pro Vás aplikaci přímo na míru nebo naši stávající upravíme podle Vašeho přání. Více o software na zakázku se dozvíte zde.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu