správa obsahu webu správa obsahu webu

Web Content Management - aCMS

Zde najdete další internetové aplikace, které Vám usnadní život.

imgBez redakčního systému si správu velkého webu již většina webmasterů nedokáže vůbec představit. Díky WCM systému má správce plnou kontrolu nad obsahem každé stránky, zobrazované na internetu nebo firemním intranetu.

Redakční (publikační) systém aCMS je internetová aplikace běžící na hostingovém serveru, díky které můžete snadno publikovat informace na Vašich stránkách, nebo upravovat ty stávající. To vše jednoduše a rychle, ale především bez nutnosti jakékoliv odborné znalosti!

Díky této uživatelsky jednoduché aplikaci můžete pohodlně editovat obsah vašich stránek bez znalosti jakéhokoliv programovacího jazyka. Díky tomu ušetříte na poplatcích za správu a aktualizaci stránek!

aCMS jako profesionální web content management systém je určený pro realizaci a snadnou správu dynamických www prezentací, firemních portálů, intranetů, extranetů a vývoj libovolných obsahově orientovaných aplikací. Na rozdíl od jednoduchých redakčních systémů podporuje aCMS celý životní cyklus webového obsahu – od jeho tvorby až po jeho distribuci a archivaci.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu