Testování a výzkumy uživatelů Testování a výzkumy uživatelů

HR informační systém pro personální agentury

Zde najdete další internetové aplikace, které Vám usnadní život.

imgPro personální agentury vyvíjíme specializovaný software, který jim usnadní každodenní činnost a přinese zvýšení efektivity a spokojenosti konzultantů. Při vývoji se zaměřujeme především na jednoduchou použitelnost a vysoký výkon aplikace.

Tato aplikace je především určena pro správu databáze uchazečů, evidenci volných míst a práci s klienty. Díky aPeople můžete jednoduše a inteligentně vyhledávat ve Vaší rozsáhlé databázi uchazečů, spravovat volná místa pro vaše klienty a mít o nich dokonalý přehled. U každého uchazeče pak vidíte na jaké pohovory, akce nebo domluvené schůzky (všechno co vás napadne) jste jej poslali (a s jakým výsledkem). To samé pak můžete sledovat u volných pozic nebo klientů. Jednoduše pak získáte například měsíční report umístěných uchazečů        u konkrétního klienta.

Databáze uchazečů

Data o správných lidech jsou tím nejcennějším pro dobrou personální agenturu. Bez široké a propracované databáze uchazečů se dnes neobejde snad žádná pořádná personální agentura. Díky takové databázi pak dokáže sledovat kariérní růst klienta - uchazeče, a v průběhu času mu nabízet pozice, které opravdu vyhovují jeho požadavkům. Tímto pak úspěšně maximalizuje poměr umístěných/neumístěných uchazečů u korporátního klienta - zaměstnavatele.

Umíte i Vy využít cenná data o uchazečích na maximu?

K jednotlivým uchazečům pak můžete přidávat různé akce, plánovat pohovory, archivovat soubory a podobně. Lze například poslat uchazeči automatické upozornění na pohovor (formou SMS nebo e-mailem).

Inteligentní zadávání dat

Zadávání dat nebylo nikdy jednodušší. Díky "vrozené" inteligenci naší aplikace se při vkládání dat o novém uchazeči samy předvyplní četné formulářové kolonky. Naše aplikace sama přečte životopis uchazeče a na základě lexikální analýzy obsahu inteligentně předvyplní co největší množství formulářových polí. Tím ušetří spoustu času personálnímu konzultantovi. Na základě analýzy obsahu také zjistí klíčová slova, podle kterých pak bude vyhledávat v databázi.

Pokud je v textu životopisu obsaženo např. slovo PHP, systém automaticky přiřadí klíčová slova: programátor, PHP, web, IT. Díky tomu pak konzultanti lépe a mnohem rychleji najdou hledanou osobu i bez speciálního školení.

Otevřená pracovní místa

Tato součást aPeople umožňuje komplexní správu volných pozic. Ke každé pozici pak můžete přidávat konkrétní uchazeče a sledovat jejich úspěšnost při přijímacích pohovorech apod. Každá pozice je popsána množstvím údajů, které lze v čase měnit. Veškeré změny se však zaznamenávají, a tak budete moci kdykoliv "cestovat v čase". Volná místa jsou samozřejmě úzce provázána se seznamem korporátních klientů a umožňují tak exportovat reporty pro klienty - počty odeslaných životopisů, uskutečněných pohovorů, přijatých uchazečů a podobně. Vše lze přizpůsobit Vašemu přání.

Temporary Help - krátkodobé brigády

Tento modul umožní pohodlnou práci s uchazeči a klienty v oboru temporary help - krátkodobých prací. Umožňuje evidenci odpracovaných hodin, plánování a obsazování směn, exporty reportů a pod. Tento modul je však vysoce individuální záležitostí každé personální agentury a vždy se dá upravit podle Vašich aktuálních potřeb.

Databáze klientů

Správa klientských účtu s možností provázání na klientský extranet Vám i Vašim klientů dodá přehled nad realizovanými zakázkami. Jednoduše můžete vést záznamy smlouvy a otevřené pozice Vašich klientů. Každého klienta pak může mít na starosti konkrétní pobočka a zaměstnanec a umožňovat spolupráci ostatním pobočkám.

Bezpečnost dat

Maximální bezpečnost dat o uchazečích i klientech je standardem. Každý uživatel nebo skupina uživatelů můžou mít individuálně nastavena práva práce a úprav dat. Díky tomu získáte maximální možnost zabezpečení. V našem systému se také zaznamenává každá operace s daty, proto není problém dohledat jakékoliv změny. Data se prakticky nikdy nemažou a vše je archivováno.

Provázanost s internetovým portálem

K naší aplikaci aPeople, která je určena pro práci s databázemi uchazečů, klientů a volných pracovních pozic, nabízíme také iternetový portál. Tento portál umožní zobrazovat nabídky práce - volná pracovní místa, uživatelům zakládat účty, přidávat životopisy, posílat novinky a další zajívamé věci. Portál lze také provázat s klientským extranetem, který slouží pro komunikaci s Vašimi klienty z řad firem. Přes tento extranet Vám pak budou moci společnosti zadávat nové poptávky, kontrolovat odeslané životopisy na danou pozici a další věci, které usnadí každodenní práci.

Důležitý je také exportní modul, který umožní export dat - pracovních nabídek na velké pracovní servery jako je jobs.cz, prace.cz, sprace.cz, joblist.cz, profesia.sk a další.

Pro více informací se obraťtě na našeho obchodníka.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu