design a DTP tiskovin design a DTP tiskovin

Design a DTP tiskovin

Moderní a jednoduchý design

Čistá a přehledná grafika formuje zákazníkův první dojem. Rozhodne se podle ní, jestli má Vaši nabídku lépe prozkoumat. Vzhled má velký význam také pro tzv. prožitek, tedy uspokojení, s jakým zakazník tiskovinu prohlíží. Naši grafici jsou profesionálové ve svém oboru. Usilují nejen o atraktivní a čistý vzhled svých prací, ale také o to, aby se k zákazníkovi dostali potřebné informace pro správné rozhodování. Bohužel to nebývá zvykem.

"Je ověřeno, že lidé si udělají názor na Váš web během první dvacetiny sekundy a důvěryhodnost Vašich stránek je dána především jejich vzhledem. Design a kreativita se díky našim službám stanou Vaší nejúčinnější zbraní! Co pro to uděláme? Přesvědčíme Vaše zákazníky kreativitou a snadnou použitelností!"

(zdroj: výzkum Carleton University, leden 2006, news.bbc.co.uk)

Naše řešení Vašich potřeb jsou nejen vysoce kvalitní, ale i po grafické stránce přehledná, čistá a sladěná. Jsme připraveni zrealizovat všechny grafické práce na míru Vašich požadavků.

Malonákladový digitální tisk

Jsme také schopni uspokojit Vaše potřeby v oblasti malonákladového digitálního tisku a kopírování. Na našich digitálních tiskových strojích (Ricoh a Canon) Vám rádi vytiskneme vše co budete potřebovat. Od formátu vizitky až po formát A2+ nebo tisk z role o šíři 450 mm. Ceny máme velmi příznivé: tisk barevná A4 již od 4 Kč / ks + DPH. Pro více informací o cenách nás kontaktujte.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu