zakázkový vývoj software zakázkový vývoj software

Software do callcenter

Zde najdete další internetové aplikace, které Vám usnadní život.

Bez podpory rychlého CRM se každé moderní callcentrum jen stěží obejde. Nabízíme unikátní řešení s operátorskými skripty, které se jednoduše přizpůsobí každému Vašemu zákazníkovi a vede tak operátory celým hovorem.

Náš aCall je vysoce výkonná serverová aplikace usnadňující operátorovi zaznamenat průběh a vedení rozhovoru s klientem v reálném čase. Pomocí systému můžete plánovat callback, schůzky s obchodníky, řešit objednávky s návazností na ERP, generovat reporty a statistiky.
Je vhodná jak pro aktivní (outbound), tak pro pasivní (inbound) callcentra. Díky vysoké optimalizaci dokáže pracovat s rozsáhlými databázemi klientů (až miliony záznamů) v reálném čase. Nabízí nezbytnou podporu operátorovi pro úspěšné vedení rozhovoru a umožňuje mu pružně reagovat na klientovy požadavky.
Díky client-server architektuře je aplikace aCall vhodná jak pro centralizovaná callcentra až se stovkami operátorů, tak pro decentralizovaná callcentra s operátory pracujícími doma.

Operátorské skripty - tvorba

Připravíme skripty na míru Vašim potřebám. Operátor pak vede rozhovor podle zadaného scénáře s možnostmi větvení a jeho průběh jednoduše zaznamenává s pomocí naší aplikace aCall. Na základě zaznamenaných dat je pak možné generovat různé sestavy, reporty a podobně pro potřeby Vaše i potřeby Vašich klientů.
V našem systému můžete pracovat na Více projektech zaráz. Každý operátor má přiřazeny skripty projektů na které je proškolen.
Jednotlivé skripty Vám operativně vytvoříme na míru přesně podle Vašich požadavků. Tvorba je, díky dobře promyšlenému jádru aplikace, otázkou krátkého času (nejdéle trvá specifikace). Operátoři Vašeho callcentra pak mohou mít k dispozici i více skriptů, přidělených podle jejich uživatelských práv. Získáte tak přehled o výkonnosti operátorů a průběhu jejich práce.

Dodávka all-in

Pokud nedisponujete potřebným hardwarovým vybavením, rádi Vám hardware zajistíme a budeme se o něj starat. Máme garantovaný servisní zásah na místě - SLA - standardně do 2 hodin od nahlášení problému. Většinou Však reagujeme ještě rychleji.
Můžeme Však převzít i správu Vašeho stávajícího serveru.
Pro více informací o systému do callcenter nás prosím kontaktujte.

AREAL SYSTEMS s.r.o.
všechny nabízené služby arealsystems

Testování a výzkumy uživatelů

Použitelnost webových stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO a SEM analýzy

Analýza ze statistik návštěvnosti

Audit přístupnosti

Strategický plán

Tvorba webů

Programování client-server aplikací

Flash animace a hry

Multimediální CD a DVD

Psaní textů pro web

Design

Grafické práce

Správa obsahu - CMS

Internetový marketing

Zvyšování návštěvnosti

Správa obsahu webu

Servis webu